Skup i sprzedaż palet Poznań

Jest powszechnie wiadomo, że Poznań jest jednym z piękniejszych miast Wielkopolski, w którym równocześnie bardzo dobrze rozwija się przemysł. ale co z przemysłem ? Aby przodować na tym rynku firmy muszą znaleźć odpowiednich kontrahentów, tak aby wszystko funkcjonowało bez zarzutu. W tym celu szukają jak najbardziej korzystnych ofert współpracy. Jak powszechnie wiadomo jednym z najbardziej popularnych jednostek ładunkowych są palety. W tym calu szukamy punktu skupu i sprzedaży palet dostosowanego do naszych potrzeb i zaplecza finansowego.

Już w 1993 roku powstała firma TEFRA, która im w tym pomaga, ponieważ posiada bardzo korzystne oferty. Jest to miejsce, gdzie można zakupić, a także sprzedać swoje palety, nawet te uszkodzone, ponieważ, firma zajmuje się także naprawą uszkodzonych palet przemysłowych i jednorazowych ,a to wszystko na terenie całego kraju. Są oni stanie przyjąć zlecenia na zupełnie nowe palety, co jest bardzo korzystne dla zwykłych osób fizycznych, ponieważ jak ogólnie wiadomo meble wykonane z palet zyskują na nowo popularność, z czego korzysta także duże grono architektów.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i kreatywności świadczą usługi na najwyższym poziomie pozostające jednocześnie w zgodzie z najnowszymi trendami. Bez problemów są w stanie dostosować się do potrzeb klienta, a także są otwarci na nowe pomysły i współpracę.

Jednak całą ofertę można znaleźć na ich stronie internetowej -. Na pewno posłużą fachową pomocą przez swój wyszkolony personel, co potwierdzają bardzo wysokie oceny firmy.

Dzięki swoim Partnerom, na terenie Poznania znajdują się już 4 ich punkty skupu palet. Dodatkowym atutem jest to, iż są w stanie dojechać do każdego klienta z całego województwa Wielkopolskiego.

Palety

Stosowane są jako nic innego jak sztywne podłoże do układania na nich opakowań i transportowania ich w dużej ilości. Konstrukcja pozwala na podnoszenie ich za pomocą wózków widłowych. Standaryzacja ich wymiarów pozwoliła na dostosowanie środków transportu, a także stref magazynowych.

  Mosty

Najbardziej rozpowszechniona w Europie jest tak zwana „europaleta”, oznaczana z boku napisem „(EUR)”. Mówi się o niej, że jest „uniwersalna” ( jej wymiary to 1200mmx800mmx144mm). Możemy się spotkać także ze „skrzyniopaletami”, które mają również ściany i klapę zamykającą od góry oraz z ich izotermicznymi wersjami.

Inną powszechną paletą, jest tzw. „przemysłówka”, która dzięki zwiększonym wymiarom (1200mmx1000mmx144mm ) jest w stanie pomieścić większą liczbę opakowań. Duża ładowność pozwala na transport oraz składowanie ciężkich towarów bez jakiegokolwiek ryzyka, dlatego właśnie wiele firm korzysta z tego rozwiązania, w szczególności, gdy preferuje ona przewóz rożnymi gałęziami transportu.